Presse – Københavns Universitet

Videresend til en ven Resize Print Bookmark and Share

SNM > Om os > Presse

Kontakt kommunikation

Rikke Sanderhoff Mørch
Kommunikationschef
Statens Naturhistoriske Museum
Mail: rsm@snm.ku.dk
Mobil: 30 50 66 21

Martin Leonhard Bertelsen
Kommunikationsrådgiver
Statens Naturhistoriske Museum
Mail: mlbertelsen@snm.ku.dk
Mobil: 24 48 21 47

Christina Egeris Vandborg
PR- og marketingkoordinator
Statens Naturhistoriske Museum
Mail: christina.vandborg@snm.ku.dk
Mobil: 23 71 26 39

Anders Peter Schultz
Webmaster
Statens Naturhistoriske Museum
Mail: anders.schultz@snm.ku.dk
Telefon: 23 81 14 40

Søren Ajspur
Grafisk designer
Statens Naturhistoriske Museum
Mail: s.ajspur@snm.ku.dk
Mobil: 93 56 51 44

Uffe Gram Wilken
Kommunikationsmedarbejder
Center for GeoGenetik
Statens Naturhistoriske Museum
Mail: ugwilken@snm.ku.dk
Mobile: +45 31 77 20 16

Lotte Nymark Busch Jensen
Kommunikationsmedarbejder
Center for Makroøkologi, Evolution og Klima
Statens Naturhistoriske Museum
Mail: lotte.jensen@snm.ku.dk
Mobil: +45 21 17 91 40